Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 31.03.2015, 08:35
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę że najwyższy czas żeby dotarło to do wielu ludzi:

- każdy głos oddany na kogoś innego niż Duda to głos na Bula i koniec wyborów w 1 turze

To nie wybory samorządowe czy parlamentarne gdzie jest kilkaset osób i jedna w tą czy w tą nie robi różnicy.

Sorry, nawet jakby się zebrało 5x więcej zwolenników Wilka czy Korwina to w prezydenckich nic nie znaczą. Ja też nie jestem wielkim zwolennikiem Dudy - ale głosuje przeciw Bulowi.
Dokładnie. Ja również głosuję przeciwko PO- jak mam te 30 lat, nie pamiętam takiego burdelu i ogłupiania społeczeństwa.
Jest dla mnie rzeczą niepojętą, że ktokolwiek jeszcze może bronić tego patologicznego układu.

Edit:

Do 63.5

Pozwól, że sprawdzę czy się zmieni czy nie.

Cytat:
"Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results." A.Einstein
Niech zgadnę, w drugiej turze zagłodujesz na Komorowskiego?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 31.03.2015 o godz. 08:42.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując