Kocur napisał(a):

Ja myślę że najwyższy czas żeby dotarło to do wielu ludzi:
- każdy głos oddany na kogoś innego niż Duda to głos na Bula i koniec wyborów w 1 turze
To nie wybory samorządowe czy parlamentarne gdzie jest kilkaset osób i jedna w tą czy w tą nie robi różnicy.
Sorry, nawet jakby się zebrało 5x więcej zwolenników Wilka czy Korwina to w prezydenckich nic nie znaczą. Ja też nie jestem wielkim zwolennikiem Dudy - ale głosuje przeciw Bulowi.
|
Dokładnie. Ja również głosuję przeciwko PO- jak mam te 30 lat, nie pamiętam takiego burdelu i ogłupiania społeczeństwa.
Jest dla mnie rzeczą niepojętą, że ktokolwiek jeszcze może bronić tego patologicznego układu.
Edit:
Do 63.5
Pozwól, że sprawdzę czy się zmieni czy nie.
Cytat:
|
"Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results." A.Einstein
|
Niech zgadnę, w drugiej turze zagłodujesz na Komorowskiego?
