Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
Od: 05.2009
Offline
#
31788
31.03.2015, 00:46
palikot
napisał(a):
Proszę państwa o to mamy tutaj speca od teorii politycznych, który potrafi znaleźć różnicę w stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej za komuny i stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej za demokracji
zaraz doszukamy się różnicy w efekcie siniaków spowodowanych laniem pałką po dupsku
za demokracji lepsze siniaki, bo nie komunistyczne
Proszę Państwa, oto mamy tutaj konstytucjonalistę, cywilistę, karnistę i administratywistę w jednym - normalnie omnibus
Zapytam na UJ, czy jest jakiś wolny etat - jak nie ma, to czekaj do maja, wtedy może Duda wreszcie zwolni.
wislak2119
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2119
Znajdź inne posty napisane przez wislak2119