Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31788
Stary 31.03.2015, 00:46
palikot napisał(a):Wyświetl post
Proszę państwa o to mamy tutaj speca od teorii politycznych, który potrafi znaleźć różnicę w stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej za komuny i stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej za demokracji
zaraz doszukamy się różnicy w efekcie siniaków spowodowanych laniem pałką po dupsku
za demokracji lepsze siniaki, bo nie komunistyczne
Proszę Państwa, oto mamy tutaj konstytucjonalistę, cywilistę, karnistę i administratywistę w jednym - normalnie omnibus Zapytam na UJ, czy jest jakiś wolny etat - jak nie ma, to czekaj do maja, wtedy może Duda wreszcie zwolni.