palikot napisał(a):

podstawa prawna, która w założeniach naśladuje prawodawstwo komunistyczne czy tam faszystowskie...
czyli zasadniczo, odpowiedzialność zbiorową oraz prawo "kozła ofiarnego", nie zachowując zasady domniemania niewinności
na dodatek:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...110e5d1ae419af UWAGA DRASTYCZNE
tak wygląda osoba po zatrzymaniu i wyjściu z dołka...
|
Ok, jak pokazujesz mi zbitą dupę kolesia, który niby wyszedł z dołka, to ja wymiękam i dziękuję za dyskusję. Jeśli tym chcesz udowodnić komunę w Polsce to pozdrawiam serdecznie. Poczytaj Konstytucje PRL, kodeks cywilny za PRL, kodeks karny PRL i porównaj z obecnymi. A potem skończ bluźnić.
I skończ już proszę cię używać doktrynalnych pojęć, których nie rozumiesz, bo od jakiegoś czasu udajesz prawnika, a ci to nie wychodzi.