Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31785
Stary 30.03.2015, 21:25
podstawa prawna, która w założeniach naśladuje prawodawstwo komunistyczne czy tam faszystowskie...
czyli zasadniczo, odpowiedzialność zbiorową oraz prawo "kozła ofiarnego", nie zachowując zasady domniemania niewinności
na dodatek:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...110e5d1ae419af UWAGA DRASTYCZNE
tak wygląda osoba po zatrzymaniu i wyjściu z dołka... praktyka którą każdy zna i słyszał z opowieści... katowanie zatrzymanych... totalne bezprawie, jak za komuny i real-socjalizmu.
Jedyne co się zmieniło, to że możesz sobie wyjechać do Irlandii i grabią nie 100% a 80% wytworów pracy człowieka...
dlatego, no jest troche lepiej...
Ostatnio edytowane przez palikot : 30.03.2015 o godz. 21:30.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰