Jaroo1 napisał(a):

|
Ciekawe co na to Marek Marecki i tysiące innych osób cenzurowanych i represjonowanych przez ten jebany system.
|
Ciekawe co na to Jaroo1 z forum TWSD, który może na nim wypowiadać się w sposób, w jaki tylko mu się podoba, może mówić co mu się podoba i w sposób wolny wyrażać poglądy?