Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wislak2119
Member
Od: 05.2009
Offline
#
31779
30.03.2015, 20:57
Przydałoby się co poniektórym pożyć za komuny, bo wam się w głowach .......i zupełnie. Abstrahując już od tematu wyborów, skazania kamińskiego i wszystkiego innego o czym tu mowa.
wislak2119
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2119
Znajdź inne posty napisane przez wislak2119