|
Ja myślę że najwyższy czas żeby dotarło to do wielu ludzi:
- każdy głos oddany na kogoś innego niż Duda to głos na Bula i koniec wyborów w 1 turze
To nie wybory samorządowe czy parlamentarne gdzie jest kilkaset osób i jedna w tą czy w tą nie robi różnicy.
Sorry, nawet jakby się zebrało 5x więcej zwolenników Wilka czy Korwina to w prezydenckich nic nie znaczą. Ja też nie jestem wielkim zwolennikiem Dudy - ale głosuje przeciw Bulowi.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|