Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 30.03.2015, 19:03
Ja myślę że najwyższy czas żeby dotarło to do wielu ludzi:

- każdy głos oddany na kogoś innego niż Duda to głos na Bula i koniec wyborów w 1 turze

To nie wybory samorządowe czy parlamentarne gdzie jest kilkaset osób i jedna w tą czy w tą nie robi różnicy.

Sorry, nawet jakby się zebrało 5x więcej zwolenników Wilka czy Korwina to w prezydenckich nic nie znaczą. Ja też nie jestem wielkim zwolennikiem Dudy - ale głosuje przeciw Bulowi.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując