Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 30.03.2015, 12:42
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Miala na celu oznjamienie calemu swiatu o talencie plastycznym pewnej grupy kibicow Wisly Krakow.
No to przykro, ale oznajmianie całemu światu o talencie plastycznym pewnej grupy kibiców nie mieści się w ramach opraw dopuszczalnych na stadionach piłkarskich.
Trzeba znać i miejsce i czas.
Może gdyby ci szukający poklasku "plastycy" umieścili swoje dzieło gdzieś na jakiejś wystawie, miałoby to sens?

A ta oprawa nie miała nic wspólnego ani z meczem, ani z piłką nożną, ani z Wisłą.

Ogryzek napisał(a):
I kiedy prędzej czy później to wszystko "zdechnie" i obudzimy się w okręgówce albo w III lidze - (przy takim zarządzaniu jest to prawdopodobne) - to nie będzie prezia któremu będziesz kadził jak typowy lizus, ale zostaniemy sami. Wtedy jedynymi dla których los Wisły będzie ważny będą ci znienawidzeni przez ciebie kibice. Wszyscy inni nas "zdradzą i zostawią". Tak mędrku - wtedy zostaniemy sami.
Nie jesteście w stanie sami nawet wykupić szalików cegiełek, a zdaje się wam, że utrzymacie klub piłkarski choćby w okręgówce?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując