Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10296
Stary 29.03.2015, 14:32
nie stwierdziłeś, ale zasugerowałeś inny przebieg meczu z Cebanu w składzie a prawda jest taka że i Juszczyk i Cebanu byli ciency, więc szkoda gdybać i mówić jakby jakby, bo jakby w 2003 roku w bramce nie stał Hugues tylko normalny bramkarz to mielibyśmy półfinał pucharu UEFA a takich przykładów gdzie bramkarz nam zawala mecz to wpisane tradycje w nasz klub
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując