|
nie stwierdziłeś, ale zasugerowałeś inny przebieg meczu z Cebanu w składzie a prawda jest taka że i Juszczyk i Cebanu byli ciency, więc szkoda gdybać i mówić jakby jakby, bo jakby w 2003 roku w bramce nie stał Hugues tylko normalny bramkarz to mielibyśmy półfinał pucharu UEFA a takich przykładów gdzie bramkarz nam zawala mecz to wpisane tradycje w nasz klub
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|