emjot napisał(a):

żartujesz czy piszesz to serio?
przecież Cebanu był tak beznadziejny że szkoda gadać zresztą wystarczy popatrzeć na jego "karierę" po odejściu z Wisły i ile grał w poprzednich klubach 
kasa się pewnie zgadza ale nic poza tym
|
+jeszcze z Cebanu była taka sprawa, że jego stary działał tam w jakichś strukturach mołdawskiego związku(?) i sporą część "robót" to on mu właśnie załatwiał
