Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8799
Stary 29.03.2015, 09:33
Niestety Kuba chyba trochę odpłynął. Funkcja kapitana jest tylko funkcją prestiżową i nic więcej. Nie jest to funkcja dożywotnia. Zgadzam się, że sportowo na dzień dzisiejszy się nadaje ale czy mentalnie też? Rozumiem Nawałkę, że nie chce wprowadzać fermentu do w miarę chyba zgranej grupy. On jest trenerem i on bierze odpowiedzialność. Chce mieć święty spokój nawet kosztem być może obniżenia jakości na jednej pozycji.
Odpowiedz cytując