Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8798
Stary 29.03.2015, 06:35
Zapomniałeś dodać: "pedale jeb.any!" Do czego to doszło, żeby wiślak wiślaka obrażał na forum Wisły.
Uważam, że pominiecie Kuby to duży błąd i to się zemści.
Odpowiedz cytując