Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31746
Stary 28.03.2015, 20:54
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Odszedł sam. Czy było w PiS dla niego miejsce i czy chcieli go tam zatrzymać? Nie.
dzień w którym ta kreatura opuściła Pis był jak najbardziej bardzo słonecznym dniem , dla wielu , dla mnie na pewno ,czekałem i się doczekałem , nikt go nie chciał zatrzymać , to pewne i niezaprzeczalne, uważam że nigdy dla tej szui nie było miejsca w PIS, nie wiem skąd się tam wziął ? ważne że go już nie ma

już to wklejałem , teraz wygląda tak , kto je kolacje nie oglądać http://niezalezna.pl/65456-minister-...muzyna-na-piwo
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 28.03.2015 o godz. 20:58.