IncognitoTSW napisał(a):

|
Odszedł sam. Czy było w PiS dla niego miejsce i czy chcieli go tam zatrzymać? Nie.
|
dzień w którym ta kreatura opuściła Pis był jak najbardziej bardzo słonecznym dniem , dla wielu , dla mnie na pewno ,czekałem i się doczekałem , nikt go nie chciał zatrzymać , to pewne i niezaprzeczalne, uważam że nigdy dla tej szui nie było miejsca w PIS, nie wiem skąd się tam wziął ? ważne że go już nie ma
już to wklejałem , teraz wygląda tak , kto je kolacje nie oglądać
http://niezalezna.pl/65456-minister-...muzyna-na-piwo