Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10290
Stary 28.03.2015, 20:24
Viper napisał(a):Wyświetl post
A Cebanu pamiętam, jednak wielkiej kariery u nas nie zrobił.
To fakt, ale trzeba też uczciwie przyznać, że, kiedy były okazje, by stanął w bramce szansy na ogół nie otrzymywał. Pamiętam Superpuchar w 2008 roku, kiedy między słupkami stał Juszczyk, który popełnił fatalny błąd, na skutek czego trofeum powędrowało do Warszawy. Do dziś się zastanawiam, czy ten mecz nie potoczyłby się zupełnie, inaczej, gdyby tamtego dnia w bramce stał Cebanu.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując