|
Drągowski miał mniej meczy, do tego Buchalik w sam na sam akurat jako tako daje radę, na przedpolu też - dramatem są tu (według mnie oczywiście) parady i parowanie strzałów - ile już bramek wpadło bo nie umiał sparować piłki do boku albo źle ustawił się przy strzale z dystansu?
|