Coś mówił, że chciał wtedy kapitalizm wprowadzić i uznali go że był proreaganowski
Jaroo1 napisał(a):

|
Prośba do Gwiaździstego i palikota, nie rozwalajcie chociaż tego tematu. Idźcie sobie robić syf w politycznym a tutaj niech panuje w miarę normalna wymiana zdań. Oczywiście mówiąc normalna nie mam na myśli gościa, który popiera babę z jajami a oburza się na chłopa z jajami.
|
Sportu sobie nie dacie pouprawiać?
emj10 napisał(a):

Korwin tak ich wspierał, że wylatywał kilka razy z UW i nie pozwolili mu dokończyć uczelni 
Za Korwinem nie przepadam, wielokrotnie go punktowałem w wielu kwestiach, ale trzeba przyznać uczciwie, że jego życie w PRL-u to nie była idylla. Trochę przypominało to Kisiela, który był równie "pokorny".
|
Ja też za nim nie przepadam

Nie mniej jednak to jest jedyny rozpoznawalny człowiek w Polsce, który naprawdę wierzy co po nim widać w rozwiązania wolnorynkowe, kapitalistyczne
Inni kandydaci może i są antysystemowi(Oprócz Dudy i Ogórek), ale nie wiadomo, czy socjaliści, czy nie socjaliści... Solidarność też była antysystemowa... tylko nie w tym co trzeba
