Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.03.2015, 22:55
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
W I turze oddam głos na panią Magdalenę Ogórek. Jednakże uważam, że lewica mogła postarać się o lepszego/lepszą kandydata/kandydatkę. Szkoda, że bariery 100 tys. podpisów nie udało się przekroczyć dwóm innym paniom: Annie Grodzkiej i Wandzie Nowickiej. W szczególności program tej pierwszej był interesujący.

Dopuszczenie do startu w wyborach prezydenckich panów Kowalskiego i Korwin-Mikkego uważam za nieporozumienie, hańbę i wielkie zagrożenie dla polskiej demokracji. Jak wiadomo pierwszy ma zarzuty pobicia (poza tym jest kandydatem nacjonalistycznego ugrupowania), a drugi uderzył innego polityka oraz w większości swoich publicznych wypowiedzi szerzy nienawiść i nietolerancję wobec innych ludzi.

Przestrzegam również przed oddawaniem głosu na pana Grzegorza Brauna. Jest to kandydat o poglądach skrajnie prawicowych, ponadto zatwardziały katolik który najchętniej przekształciłby Polskę w państwo teokratyczne. Jeśli ktoś nie wie, to dodam jeszcze że jest on zwolennikiem przekształcenia naszego kraju w monarchię...
Pan sobie jaja robi czy na poważnie ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 27.03.2015 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując