Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 27.03.2015, 22:42
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę nie przeceniaj roli głosów prosowieckiego Korwina. W waszą antysystemowośc mało kto wierzy, Taka sama "opozycja" jak Ruch Palikota.



Pewny jesteś ? Człowiek, który przez 20 lat budował i wspierał w PRL-u komunizm, w najgorszych latach tego systemu, kochający kacapów jak Bredzisław zdolny jest do o wiele większych numerów
Nie tak bardzo kochał kacapów jak Jarek z Andrzejkiem syjonistów, bo w przeciwieństwie do nich nie obrabował emerytów i nie wysłał im żadnych pieniędzy

pysio napisał(a):Wyświetl post
Sam jesteś trollem. Na Palikota głosowałem ja gdy, Marian Kowalski miał 1 głos i tyle. Wtedy mój głos dał 50% Palikotowi i 50% Marianowi. Zatem nie ściemniaj i nie zmyślaj, moderatorzy mogą potwierdzić, że to ja głosowałem na Janusza Palikota!

ps. U mnie Palikot w ankiecie jest zaznaczony kursywą, a u Ciebie oszuście?
ŚMIECH NA SALI Nie potwierdzą, wiesz czemu? Bo to ja głosowałem, a ty głosowałeś pewnie na Grzegorza Brauna tylko się nie chcesz przyznać

Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
W I turze oddam głos na panią Magdalenę Ogórek. Jednakże uważam, że lewica mogła postarać się o lepszego/lepszą kandydata/kandydatkę. Szkoda, że bariery 100 tys. podpisów nie udało się przekroczyć dwóm innym paniom: Annie Grodzkiej i Wandzie Nowickiej. W szczególności program tej pierwszej był interesujący.

Dopuszczenie do startu w wyborach prezydenckich panów Kowalskiego i Korwin-Mikkego uważam za nieporozumienie, hańbę i wielkie zagrożenie dla polskiej demokracji. Jak wiadomo pierwszy ma zarzuty pobicia (poza tym jest kandydatem nacjonalistycznego ugrupowania), a drugi uderzył innego polityka oraz w większości swoich publicznych wypowiedzi szerzy nienawiść i nietolerancję wobec innych ludzi.

Przestrzegam również przed oddawaniem głosu na pana Grzegorza Brauna. Jest to kandydat o poglądach skrajnie prawicowych, ponadto zatwardziały katolik który najchętniej przekształciłby Polskę w państwo teokratyczne. Jeśli ktoś nie wie, to dodam jeszcze że jest on zwolennikiem przekształcenia naszego kraju w monarchię...
A Kukiz? Przecież ten prawicowy oszołom, chce likwidacji ordynacji wyborczej!
Ostatnio edytowane przez palikot : 27.03.2015 o godz. 22:47.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując