Temat
:
Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz?
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
23
27.03.2015, 21:50
pysio
napisał(a):
Tak, tak.. na takie bajki to tylko na tym forum można kogoś złapać. Proponuję moderatorom zmienić nazwę na forum teorii spiskowych i kiedyś kibiców Wisły Kraków
Cóż w mediach, które czytasz tego nie napiszą, a Ty wierz dalej, że to była partia opozycyjna
https://twitter.com/artur_debski
Na jesieni nie zdziwię się jak Palikot i reszta z niedobitków TR znajdą się na listach PO, zrobią publiczne wystąpienia gdzie wyrażą skruchę
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty