Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.03.2015, 21:50
pysio napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak.. na takie bajki to tylko na tym forum można kogoś złapać. Proponuję moderatorom zmienić nazwę na forum teorii spiskowych i kiedyś kibiców Wisły Kraków
Cóż w mediach, które czytasz tego nie napiszą, a Ty wierz dalej, że to była partia opozycyjna




https://twitter.com/artur_debski

Na jesieni nie zdziwię się jak Palikot i reszta z niedobitków TR znajdą się na listach PO, zrobią publiczne wystąpienia gdzie wyrażą skruchę
Odpowiedz cytując