Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.03.2015, 21:11
pysio napisał(a):Wyświetl post
Głos na Palikota jest ode mnie. Jedyny z tego towarzystwa, który coś osiągnął, a nie tylko żeruje z publicznych pieniędzy.
Osiągnął coś, że dostał za zadanie założenie partii "opozycyjnej" mającej pomóc w kilku głosowaniach obecnemu rządowi. Co przyznał sam Dębski, że Palikot głosował tak jak kazał Tusk, Komorowski czy Michnik dzwoniący dzień wcześniej przed głosowaniami.
Tak samo teraz w kampanii ma zrobić zamieszanie i zdobyć głosy lewicowców, aby w II turze zaatakować Dudę i swoje głosy przekazać wyważonemu,spokojnemu Bronkowi (prywatnie jego przyjacielowi)
Odpowiedz cytując