|
Ten kamerdyner Frau Ribbentrop ma jeszcze czelność coś pier...ć o zdradzie i odszczekiwać się ? Przyjdzie czas, że odpowie za wszystko. Za te żłówiki z Putinem w Smolensku. Grubych kresek już nie będzie.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 27.03.2015 o godz. 18:27.
|