FraMat napisał(a):

Jasne.
Jak się nie ma argumentów to przeciwnika obrzuca się inwektywami.
Wystarczy rzucić "ukrytą opcją..." i poczuć się lepszym.
Można i tak.
Ale to nie zmienia faktów.
|
To poproszę drogi FraMacie o podanie listy faktów z zachowania kibiców Wisły podczas derbów uzasadniających tak drastyczną karę