Dziwnym zbiegiem okoliczności prokuratura wojskowa robi konferencje w kampaniach wyborczych, a następna do 10 października ma być ? Jakieś wybory wtedy są ?
Ostatnio Komorowski publicznie powiedział, że rozwiązanie WSI było hańbą (chyba zapomniał że za rozwiązaniem głosował PiS i całe PO z wyjątkiem jego) więc wojskówka mu się odwdzięcza

)
Nie znam demokratycznego kraju, gdzie wobec polityka opozycji dziennikarze byliby tak agresywni. Bardziej nawet niż politycy władzy. Dziennikarze bez skrępowania mogą zadawać Macierewiczowi najbardziej agresywne pytania, bez ukrywania emocji. Komorowski nawet konferencji nie robi
Wojskówka ogłasza, że osmaleń nie było.
Macierewicz pokazuje zdjęcie z akt ich śledztwa, gdzie osmalenia są.
Nie mam pytań.