0 22 napisał(a):

Czyli najlepszy układ z PZPN ma Lechia Gdańsk. Aha
|
Nie no geniuszu matematyczny jak do tego doszedłeś? Odrzuć różowe okulary i zacznij logicznie myśleć. Zalecam powrót do podstawówki. Z drugiej strony Twój podpis sugeruje że masz kłopoty z liczeniem do 10 więc w sumie niespecjalnie mnie to powinno dziwić...
Lechii sędziowie pomogli 10 razy zaszkodzili 7, w tabeli nie ma to znaczenia bo w realu maja 35 punktów w tabeli niewydrukowanej także - trafiłeś kulą w płot.
Natomiast Twój klubik dzięki pomocy sędziów jest liderem...
Znasz ten dowcip jak kibic legii przychodzi do sklepu z pamiątkami i prosi o koszulkę klubową. Sprzedawca na to jaki ma być komplet domowy, wyjazdowy czy sędziowski?