Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#768
Stary 27.03.2015, 14:03
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Czyli najlepszy układ z PZPN ma Lechia Gdańsk. Aha
Nie no geniuszu matematyczny jak do tego doszedłeś? Odrzuć różowe okulary i zacznij logicznie myśleć. Zalecam powrót do podstawówki. Z drugiej strony Twój podpis sugeruje że masz kłopoty z liczeniem do 10 więc w sumie niespecjalnie mnie to powinno dziwić...

Lechii sędziowie pomogli 10 razy zaszkodzili 7, w tabeli nie ma to znaczenia bo w realu maja 35 punktów w tabeli niewydrukowanej także - trafiłeś kulą w płot.

Natomiast Twój klubik dzięki pomocy sędziów jest liderem...

Znasz ten dowcip jak kibic legii przychodzi do sklepu z pamiątkami i prosi o koszulkę klubową. Sprzedawca na to jaki ma być komplet domowy, wyjazdowy czy sędziowski?
Ostatnio edytowane przez shaggy : 27.03.2015 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując