Siemion napisał(a):

|
Tak inteligencie, bo każdy wie co siedzi w głowie członków Komisji, jakie mają plany i jak temu przeciwdziałać. Było już kilka opraw podobnego typu, przeszły bez echa. Nie mówiąc o niewspółmierności kary w porównaniu do innych klubów EK.
|
Przeszły bez echa?
I to ma być argument?
Że ileś tam razy przekroczyłem dozwoloną prędkość i nie zostałem ukarany to ma być argument za tym, że jak mnie złapią to mam mówić, że wcześniej to przechodziło bez echa?