Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 27.03.2015, 12:08
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy potrafią podejść do tematu na chłodno, inni nie mając życia siedzą tutaj dniami i nocami .......ąc głupoty. Nikt nie widzi tego, że to zagranie celowe K(L). Że wydymano nas i za bardzo nic nie da się z tym zrobić.

Pojawiają się też płaczki jęczące, że były na sektorze C, ale nie trzymały oprawy/nie śpiewały wulgaryzmów/nie podobała im się oprawa i (o święty boże) nie będą mogli wejść na sektor na następne derby. Po ch się pchaliście na trybunę, na której od zawsze jest odpowiedzialność zbiorowa, ma swój specyficzny klimat i ma tworzyć zgraną jedność? Bo zapłaciliście 10 zł taniej za bilet? Przykra i cholernie dotkliwa kara, ale jest jeden mały "+", że może wypleni się z tego sektora pedałków w rurkach, płaszczykach, zalizanych grzywach, którym się nie chce podnieść rąk i otworzyć ust do śpiewania na każdym meczu, płaczących później, że karze się ich za całość. Swoje 5-letnie dzieci, wytapetowane laski, kolegów z Erasmusa zabierajcie na inne trybuny, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce na stadionie bez płaczu.
Tak w ramach doprecyzowania - w/w płaczki nie wejdą na następne Derby w ogóle. Tak więc przewielebna komisja dowaliła nam karę 50k (w zawieszeniu, ale że odwieszą to nikt nie ma wątpliwości) a do tego pozbawiła wpływu z biletów, bo te 6k ludzie nie wejdzie na żadną z trybun, gdyż dostaliśmy "karę zakazu udziału w następnym meczu Wisła Kraków – Cracovia w rozgrywkach Ekstraklasy dla osób (uczestników imprezy masowej), które przebywały na sektorach C1 – C5". Tak więc C na Derby będzie otwarte. Ale zupełnie inne :]

Odpowiedz cytując