Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 27.03.2015, 09:18
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Już to widzę...
Szalików nie wykupiono, a teraz każdy z C da po 10 zł...
Oczywiście, mądre jest tylko to, że nie Wisła powinna płacić w razie W, ale twórcy tej durnej oprawy.
Do tego jednak nigdy nie dojdzie. Kibole do niczego się nigdy nie poczuwają.
Gadania o trosce o Wisłę i hasła : Wisła to my, możecie między bajki sobie włożyć.
Może szlachetnie zaproponują podniesienie cen biletów dla ... wszystkich.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując