FraMat napisał(a):

Już to widzę...
Szalików nie wykupiono, a teraz każdy z C da po 10 zł...
Oczywiście, mądre jest tylko to, że nie Wisła powinna płacić w razie W, ale twórcy tej durnej oprawy.
Do tego jednak nigdy nie dojdzie. Kibole do niczego się nigdy nie poczuwają.
Gadania o trosce o Wisłę i hasła : Wisła to my, możecie między bajki sobie włożyć.
|
Może szlachetnie zaproponują podniesienie cen biletów dla ... wszystkich.