Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 26.03.2015, 21:39
1q2 napisał(a):Wyświetl post
a te 50 tyś to trza płacić(zakładając że odwołanie nie pomoże) czy 'w zawiasach'?
Niby w zawiasach, ale nie wierzę, że przez prawie dwa lata (18 miesięcy) nie wydarzy się na naszym stadionie jakiś incydent który oni zakwalifikują jako recydywę i spowoduje on odwieszenie kary także wcześniej czy później tak ją zapłacimy ...
Odpowiedz cytując