1q2 napisał(a):

|
a te 50 tyś to trza płacić(zakładając że odwołanie nie pomoże) czy 'w zawiasach'?
|
Niby w zawiasach, ale nie wierzę, że przez prawie dwa lata (18 miesięcy) nie wydarzy się na naszym stadionie jakiś incydent który oni zakwalifikują jako recydywę i spowoduje on odwieszenie kary także wcześniej czy później tak ją zapłacimy ...