Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3337
Stary 26.03.2015, 17:48
Inna rzecz (tak całkiem obok tematu ), to skoro typ na oficjalnym fb Wisły pisze "Boban", to o Łukaszu Burlidze nie powinien pisać tylko z samego nazwiska.
Odpowiedz cytując