Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10282
Stary 26.03.2015, 16:52
To podejrzewam, że jest też element gry psychologicznej. Widzi, że Wisła jest na fali, więc ten entuzjazm chce podbudować, żeby nasi piłkarze poczuli się jeszcze pewniej i może zlekceważyli Jagę (no bo skoro nawet ich trener się nas boi?).

Acz, jak już tu powtarzałem nie raz - też wierzę, że Wisła ma skład na top3. Niezależnie od tego co mówi Probierz.
Odpowiedz cytując