Temat
:
WIELKIE DERBY KRAKOWA, 21 marca, godz. 18:00!
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
11
26.03.2015, 09:58
Reserve
napisał(a):
Istnieje taka stara legenda. O tym że ktoś kiedyś wygrał sprawę przeciwko poważnej instytucji, podważając jej autorytet wśród innych zależnych od niej podmiotów.
Osoba cywilna nie ma szans nic wskórać. Klub - będzie miał ciężko. Większość klubów z E-klasy - to się może udać. Ale wszyscy chyba wiemy że do tego nie dojdzie
wiec sprawmy aby legendy były pisane o NAS!
Rafal-SWL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal-SWL
Znajdź inne posty napisane przez Rafal-SWL