Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.03.2015, 09:58
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Istnieje taka stara legenda. O tym że ktoś kiedyś wygrał sprawę przeciwko poważnej instytucji, podważając jej autorytet wśród innych zależnych od niej podmiotów.

Osoba cywilna nie ma szans nic wskórać. Klub - będzie miał ciężko. Większość klubów z E-klasy - to się może udać. Ale wszyscy chyba wiemy że do tego nie dojdzie
wiec sprawmy aby legendy były pisane o NAS!


Odpowiedz cytując