Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9340
Stary 26.03.2015, 09:46
Atletico trzyma z Ruchem, ktore wspolnie spiewalo "Wisla to stara k.." wiec nikt przez pomylke wpie.rdolu nie dostanie Jak moze kibic Wisly ubrac koszulke Atletico? niech ubierze od razu chorzowskiego Ruchu ale do zorganizowania meczu (jezeli w ogole do niego dojdzie) daleka droga wiec na razie mozecie spac spokojnie
Odpowiedz cytując