Atletico trzyma z Ruchem, ktore wspolnie spiewalo "Wisla to stara k.." wiec nikt przez pomylke wpie.rdolu nie dostanie

Jak moze kibic Wisly ubrac koszulke Atletico?

niech ubierze od razu chorzowskiego Ruchu

ale do zorganizowania meczu (jezeli w ogole do niego dojdzie) daleka droga wiec na razie mozecie spac spokojnie
