wiesniak842 napisał(a):

Jakbym sie wypial na Polske to tak jak ty bym agitowal na rzecz czlonkow bandy, ktora Polske doprowadzila do stanu w jakim sie znajduje. Poiwedz szefowi PISu zeby sie wzial do roboty a nie zyl na koszt innych obywateli przyczyniajac sie do ich zubozenia. Tyle w tej kwestii.
Gdzie ja komus ublizylem. Przeciez to twoj kolezka partyjny pierwszy uzyl tego okreslenia ze zwierzetami. Ja tylko odpowiedzialem na jego pytanie.
|
Banda, która doprowadziła Polskę do takiego stanu rządzi już 2 kadencję. O szefa PiS-u sie nie martw, więcej robi dla Polski niż tacy dezerterzy jak ty, którzy zamiast próby zmiany sytuacji w Polsce, spakowali manatki i bryknęli, by na gotowca czerpać z efektów czyjeś pracy (w tym przypadku brytyjczyków), których wiele pokoleń budowało swój kraj. A tu wparowały im cwaniaki, które nie chcą robić porządku w swoim kraju, ale najwiecej mają do powiedzenia na temat Polski.