Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31689
Stary 26.03.2015, 09:42
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jakbym sie wypial na Polske to tak jak ty bym agitowal na rzecz czlonkow bandy, ktora Polske doprowadzila do stanu w jakim sie znajduje. Poiwedz szefowi PISu zeby sie wzial do roboty a nie zyl na koszt innych obywateli przyczyniajac sie do ich zubozenia. Tyle w tej kwestii.
Gdzie ja komus ublizylem. Przeciez to twoj kolezka partyjny pierwszy uzyl tego okreslenia ze zwierzetami. Ja tylko odpowiedzialem na jego pytanie.
Banda, która doprowadziła Polskę do takiego stanu rządzi już 2 kadencję. O szefa PiS-u sie nie martw, więcej robi dla Polski niż tacy dezerterzy jak ty, którzy zamiast próby zmiany sytuacji w Polsce, spakowali manatki i bryknęli, by na gotowca czerpać z efektów czyjeś pracy (w tym przypadku brytyjczyków), których wiele pokoleń budowało swój kraj. A tu wparowały im cwaniaki, które nie chcą robić porządku w swoim kraju, ale najwiecej mają do powiedzenia na temat Polski.