|
Jeśli Wisła Kraków nie odwoła się od tej decyzji to będzie skandal. Musimy poruszyć niebo i ziemię. Jeśli nic się nie stanie, to będzie wojna z Komisją Ligi...A co do naszej postawy, to niestety nie ma sensu dalej pomagać. Bo to i tak nic nie zmienia. Jeśli Komisja Legii chce wjebać nam kary, to to zrobi, nawet gdy nic się nie dzieje.
Prawo prawem, ale Konstytucja RP (nawet tak niedoskonała) jest powyżej ustaw i rozporządzeń. Musimy walczyć o nasze prawa...
|