ABGwislakABG napisał(a):

Gdzie i tak wydatnie Wam pomagał
|
To prawda, ale o tym dowiedzieliśmy się dopiero oglądając powtórki. Z perspektywy stadionu wyglądało to nieco inaczej. Zresztą największe joby dostał za kretyński przepis pozwalający kończyć połowę w trakcie rzutu rożnego.
Pytałeś o stosunek do innych sędziów. Musiał aż takich jobów jak ten gościu nie dostał. Jak Siejewicz też nie, jak Małek też nie etc.
ABGwislakABG napisał(a):

|
Chyba, że znajdziesz przykład odsunięcia innego sędziego od meczów innego klubu niż Legia.
|
Na pewno J.W. Dzięki uzyskał taką opcję na mecze Polonii.
ABGwislakABG napisał(a):

|
Kręcą wały na naszą niekorzyść nie raz, zwłaszcza podawani przeze mnie bohaterowie. Po co wyobrażać coś, czego wcześniej było się świadkiem?
|
Tylko, że żaden z tych sędziów nie ma ojca, który zagrał pierdylion meczów dla Legii. Stad przykład Gmocha. A jeżeli uważasz, że Płock jest za Legią to tam pojedz i pokrzycz coś o nas pozytywnego.
adas123 napisał(a):

|
Mowiąc oni myślę głownie o piłkarzach, którzy winę widzą wszędzie tylko nie u siebie.
|
Bo niektórzy nasi piłkarze (Kosecki, Żyro, swego czasu Vrdoljak) kompletnie odlecieli. To jest oczywiste. I wyczytasz to na naszym forum w postach każdego rozsądniejszego użytkownika, który jest tam zarejestrowany od lat.
mtk napisał(a):

|
jej kibice płaczą na forum Wisełki. Żałosne.
|
Żałosna to jest kompletna nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. Gdzie Ty człowieku masz jakieś płacze? Kabaret
