Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 25.03.2015, 21:39
Kogos pojebało. Następnym razem mam nadzieje, że caly sektor zapłonie. Nie ma sensu iść na jakiekolwiek ustępstwa wobec Komisji Legii, tfu Ligii...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.03.2015 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując