Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 25.03.2015, 21:24
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Czyli było spokojnie a kara największa w historii Derbów ....




Jest szansa odwołania się od tej decyzji Komisji Ligi ?

Jakim prawem nam dowalają 50 tysięcy a Amica dostaje tylko 10 tysięcy

Wolałbyś, żeby Amica dostała np. 100 tysięcy? Lepiej byś się wtedy poczuł?
Odpowiedz cytując