Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 25.03.2015, 21:20
Cytat:
Policja nie ukrywa zaskoczenia po sobotnich derbach Krakowa. - Dawno nie było tak spokojnie - powiedziała portalowi sport.pl nadkom. Katarzyna Cisło z małopolskiej policji.

Przed, w trakcie i po meczu nie doszło do żadnych poważniejszych incydentów pomiędzy kibicami.

- W pomeczowym raporcie, w rubryce "zatrzymani": zero. Na początku nie mogłam uwierzyć, ale cieszymy się z tego - dodała Cisło.
Czyli było spokojnie a kara największa w historii Derbów ....




Jest szansa odwołania się od tej decyzji Komisji Ligi ?

Jakim prawem nam dowalają 50 tysięcy a Amica dostaje tylko 10 tysięcy

Ostatnio edytowane przez heoij : 25.03.2015 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując