R33 napisał(a):

I byłoby super. Atletico to jedyna drużyna poza Wisłą, której wyniki śledzę na bieżąco. Nawet miesiąc temu na meczu ligowym w Madrycie byłem

.
Minus jest jeden. Jeśli ktoś zechce przyjść w koszulce Atletico na mecz może przez pomyłkę oklep złapać pod stadionem
