|
Potwierdzenie już. Kary dostali także
amica (za piro): 10 tys.
7egia (za spalenia szalika): 5 tys.
sąsiadka (za piro): 0 zł, zakaz wyjazdowy na następny derby
A my dostajemy 50 tys. w zawieszeniu i zakaz wstępu na następny derby za... no właśnie ktoś wie ?
|