wiesniak842 napisał(a):

Ok rozumiem tylko namawiasz do denuncjacji. Wybaczone
|
wiesz dobrze że to żart , nawiązałem tylko do kolegi sambo, jestem daleki od tego , ale dzięki za wybaczenie
tutaj cos ciekawszego , matka kurka w formie , bulu jak zwykle wymiata
http://wpolityce.pl/polityka/238603-...am-blad-co-kgb