Gwiaździsty napisał(a):

Nie za bardzo przejmujecie się piłkarzami ? Uważajcie, zebyście się w nich czasem nie zakochali. Taki jeden z drugim złamie Wam serce a potem zostawi i pójdzie do innego klubu .
|
Dokładnie. Przecież za 3-4 miesiące Stilica już w klubie nie będzie.