|
Cw(L)ka po raz pierwszy nie była w stanie wydrukować meczu i jej kibice płaczą na forum Wisełki. Żałosne.
Swoją drogą trafiła kosa na kamień, Amica nawet bez fryzjera jest mocna w te klocki.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
|