@up022
nie mówię o Was na naszym forum, bo powiedzmy że Twoje posty i ktoregoś jeszcze z Wwy są na jakimś poziomie. Mowiąc oni myślę głownie o piłkarzach, którzy winę widzą wszędzie tylko nie u siebie. Zapuściłem się również niedawno na Wasze forum, po meczu z nami, gdzie artykuł na legia.com nie odzwierciedlał prawdziwego przebiegu zdarzeń i sporo komentarzy też się z prawdą mijała. Może to jest nasze krakowskie wrażenie, że sędziowie Wam pomagają, ale jak mamy mieć inne skoro od paru lat w KAŻDYM bez jednego meczu z nami któryś geniusz arbitrażu odstawia Jarzębiaka
