Nie znudziło wam się?

Marek Zub został w środę oficjalnie szkoleniowcem GKS-u Bełchatów.
Zub ostatnio był trenerem Žalgirisu Wilno. W tym czasie wywalczył z nim dwa mistrzostwa kraju, trzy Puchary Litwy oraz Superpuchar Litwy. Wcześniej pracował m.in. w Polonii Warszawa (drugi trener), Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, GKS-ie Bełchatów (drugi trener) oraz Widzewie Łódź. Był także asystentem Waldemara Fornalika w reprezentacji Polski.
Ciekawy ruch... Legia i Lech coś o tym wiedzą
