Tak dziś z DP w artykule o Kazimierzu Moskalu, a nie wiedziałem gdzie wkleić:
Cytat:
Wisła kontra Atletico?
Miasto Kraków przygotowuje supermecz, w którym w wakacje Wisła może zagrać z renomowanym rywalem. – Pod uwagę brane jest spotkanie z Atletico Madryt – informuje Janusz Kozioł, pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. sportu, inicjator wydarzenia. Kosz meczu z Atletico to wydatek nie mniej niż 1,5 mln euro. Współorganizatorem ma być firma Polish Sport Promotion. Miasto podzieli się z nią zyskami albo stratami. Jest też drugie rozwiązanie, w którym miasto zadba o promocję, a resztę bierze na siebie PSP. Jeżeli Wisła nie dogada się w sprawie meczu, to zastąpi ją AS Roma albo Inter Mediolan.
|
http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...ideo,id,t.html