Nie szkoda.
Cytat:
Wisła - PZPN Legia 0-4 i o czym tu dalej pisać.
Pokażcie warszawiaczki chociaż jednego nieprawidłowo strzelonego wam gola przez Wisełkę.
Jeżeli nie jesteście w stanie to mordeczki w sedes i na łazienkowską wypierdaleć.
Do znudzenia będę cytować siebie, dopóki legijne pipki będą zabierać głos w sprawach kręcenia meczy.
|
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
|