Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22244
Stary 25.03.2015, 13:53
Więcej do powiedzenia ma ten co cicho jak posąg.. cytujac klasyka Nie ogladam tych turbokozakow i mam wyjebane na jakichs Paxajo. Stilic to Stilic.
Odpowiedz cytując