c. napisał(a):

moze ktos oczekiwal ze bedzie tanczyl, podskakiwal i spiewal karaoke.. moze jest spokojny z natury i tyle, a to "moze byc" to tez bym odpowiedzial bo z reguly sie tak odpowiada
|
Może oczekiwali, że będzie się tam zachowywał jak bracia Paixao
