Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#749
Stary 24.03.2015, 22:53
Po co w ogóle ta dyskusja?

Żeby udowodnić że w tym sezonie na korzyść Legii nie pomylili się 17 razy ale tylko 15 razy ... ?

Żonglowanie sędziami z dupy kompletnie - wystarczy kilka meczy z tej rundy oglądnąć i albo się ma kapę na oczach albo się przyzna że o ile całe sędziowanie jest o kant dupy rozbić to na korzyść jednej drużyny wyjątkowo zawsze są przywileje korzyści i "niekorzyści" dla drużyny przeciwnej


To tak samo jakby bronić Osamy że dobry człowiek był bo dokarmiał dzieci w Afganistanie ... te w obozach szkoleniowych
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując